Nowa generacja internetu

Chyba nikt nie wyobraża sobie tego, że Internet miałby zniknąć na zawsze. Na szczęście się na to nie zanosi, więc zaniepokojone społeczeństwo może odetchnąć ze spokojem. Tym bardziej, że dużo mówi się o web 3.0 development services. O usługach, dzięki którym będzie można mieć do czynienia z nową odsłoną internetu.

Web 2.0 vs Web 3.0

W chwili obecnej każda osoba, która zagląda do świata wirtualnego, korzysta z sieci 2.0 (web 2.0). Już niedługo ma się to zmienić i web 3.0 ma stać się realnym faktem. Kiedy to nastąpi? Dokładne ramy czasowe nie są określone, ale można być pewnym tego, że pojawienie się wersji 3.0 nie jest tylko czczą pogadanką programistów. O tej wersji mówi się od dawna. Ale dopiero niedawno pojawiły się narzędzia, które pozwoliły na realne rozpoczęcie prac nad web 3.0.

Wolność świata wirtualnego

Nie ma się co oszukiwać, że współczesny świat wirtualny jest w stanie zaoferować wolność. Wystarczy bowiem wspomnieć o tym, że w wielu przypadkach należy udostępnić swoje dane osobowe, aby móc cokolwiek zdziałać dalej. Takie firmy, jak 10Clouds prowadzą prace nad web 3.0, dzięki czemu nie trzeba będzie udostępniać swoich danych. Rzecz wydaje się niemożliwa. A jednak. Przyczynić ma się do tego technologia blockchain, która wprowadza ogromne zmiany. 

Skala prac

Web 3.0 development trwa. Oficjalnie nie została ta sieć wprowadzona jeszcze do użytku, ponieważ mowa tutaj o pracach na szeroką skalę. Chociażby z tego względu, że potrzebny jest ogrom technologii, aby mówiąc dosłownie “wszystko miało ręce i nogi”. Tak, aby każdy użytkownik mógł być pewny tego, że nie natknie się na żadne problemy w trakcie użytkowania. Nie brakuje sceptyków, którzy twierdzą, iż sieć 3.0 to tylko marzenia. Poniekąd nie można się im dziwić, jeżeli spróbuje się objąć skalę ogromnych prac, jakie trzeba wykonać. Trzeba się jednak do tego pozytywnie nastawić. Do tego, że programiści dopracują każdy z elementów, aby web 3.0 mogła ruszyć pełną parą.

Likwidacja problemów

Głównym problemem jest nie tylko sama technologia, ale także konieczność likwidacji firm-gigantów, jakie do tej pory kochały zdominować rynek. Użytkownik był pewien tego, że ze wszystkiego może korzystać tak jak się mu to tylko podoba, ale prawda jest zupełnie inna. Owe firmy też nie będą chciały tak łatwo wszystkiego oddać, dlatego też będą dążyć do tego, aby prace nad web 3.0 utrudnić na wszelkie możliwe sposoby. Najbliższy czas pokaże, kto w tym pojedynku okaże się lepszy. 

 

Metalowy stojak na ręczniki w stylu loft https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/