Narożnik ogrodowy z fotelami – prosty sposób na lato blisko słońca

Zaprojektowanie przydomowej przestrzeni jest dzisiaj prostsze niż się wydaje – narożnik ogrodowy z fotelami oraz odpowiedni parasol sprawią, że znacznie chętniej spędzać będziemy czas blisko natury. Jakie narożniki wziąć pod uwagę, szukając wyjątkowych mebli do własnego ogrodu?

Trwały narożnik ogrodowy z fotelami

Nowoczesne meble ogrodowe odznaczają się obecnie nie tylko wyjątkową linią, ale przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi. To niezwykle istotne, gdyż meble ogrodowe mają nie tylko zapewniać wygodę, ale też być odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się narożnik ogrodowy z fotelami z technorattanu. Komplety takie prezentują się doskonale w różnych aranżacjach, dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia ich wysoka trwałość – jest to zasługą zastosowania odpowiednich materiałów. Stelaże mebli wykonane są z lekkich konstrukcji aluminiowych, wierzch pokrywa plecionka technorattanowa. Narożnik warto ustawić w cieniu parasola – pozwoli on cieszyć się komfortowym cieniem nawet w najbardziej upalne dni. Narożnik ogrodowy z fotelami tego typu będzie nieodłącznym towarzyszem letniego wypoczynku.

Fotele i krzesła ogrodowe

Szukając nietuzinkowych rozwiązań do strefy relaksu, warto wybrać fotele ogrodowe w kształcie kokonów – będą one ciekawie komponować się z narożnikami, nadadzą przestrzeni nowoczesnego odbioru. Fotele takie posiadają siedziska w formie głębokiego kokonu – w jego wnętrzu użytkownik jest schowany zarówno przed silnym słońcem, jak i podmuchami wiatru. Kokon zawieszony jest nad ziemią, przez co możliwe jest dosłownie bujanie w obłokach! Wnętrze kokonu warto wypełnić poduszkami i pledami.