Oleje do silnika najnowszej generacji. Dbaj o silnik Twojego samochodu z najlepszymi preparatami na rynku

Silnik, jako jednostka napędowa w samochodzie, to serce każdego pojazdu. Odpowiednia pielęgnacja, kulturalna jazda i przede wszystkim oleje silnikowe, to elementy, które mają wpływ na jego żywotność. Jednak kierowcy zgodnie podkreślają. Jeżeli ktoś dba o swoje auto, nie ma z nim żadnych problemów przez wiele lat. Częste przeglądy, interwały wymiany oleju na najlepsze preparaty, pomogą utrzymać jednostkę w najlepszej kondycji. Sklep Dbam To Mam ma w swojej ofercie to, czego potrzebujesz.

Oleje ceramiczne – syntetyczne środki z wykorzystaniem innowacyjnej technologii

Oleje ceramiczne tworzą w silnikach barierę ochronną. Różnica między olejami klasycznymi jest taka, że obecność komponentów ceramicznych wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa i chronią silnik podczas znaczących obciążeń. Mają one w sobie lepsze właściwości smarne od klasycznych olejów silnikowych dostępnych na rynku. Można je stosować w silnikach benzynowych i wysokoprężnych, szczególnie w tych starych i wysłużonych, które wymagają specjalnego traktowania. Sprawdź ofertę olejów ceramicznych i zabezpiecz swój silnik na lata. 

Oleje silnikowe 5w50 – w pełni syntetyczna mieszanka 

Szukasz oleju o doskonałej trwałości i świetnych właściwościach smarujących? Olej 5W50 to mieszanina wielosezonowa, która nie traci swoich zalet w przypadku niskich i wysokich temperatur. Dzięki czemu bez problemu odpalisz swój samochód, który będzie następnie sprawował się bez zarzutu. Dodatkową cechą charakterystyczną tego oleju jest to, że wyróżnia się on wysokim spalaniem, jak również wyższą ceną od innych klasyfikacji. Jednak z racji tego, że doskonale chroni silnik samochodu, zdobył zaufanie wielu kierowców na całym świecie. Z racji tego, że jest bardzo dobrym środkiem smarnym, pasuje do aut z jednostkami posiadających turbodoładowanie. Wybierz olej takich marek jak: Mihel, Millers, Valvoline oraz XADO w sklepie DbamToMam.pl!