Stolik kawowy i krzesła na balkon

Nawet niewielki balkon może stać się miejscem, gdzie znajdziemy sposób, ciszę i przestrzeń do odpoczynku. Wystarczą odpowiednie meble: krzesła na balkon oraz niewielki stolik kawowy. Balkon może być zaaranżowany zgodnie z naszymi potrzebami czy oczekiwaniami – w aranżacji pomogą nam topowi producenci, którzy zaproponują nam najmodniejsze rozwiązania.

Krzesła na balkon z rotangu i technorattanu

Niewiele trzeba, aby móc wygodnie odpoczywać na balkonie. Dzięki wygodnym meblom ogrodowym oraz otoczeniu zieleni stworzymy dla siebie i bliskich oazę spokoju, która pozwoli nam odpoczywać blisko natury i słońca. Wśród rekomendowanych rozwiązań na balkon wymienia się krzesła na balkon wykonane z technorattanu lub rotangu. Oba modele posiadają stelaże wykonane z lekkiego, zabezpieczonego przed wilgocią aluminium. Materiał ten gwarantuje, że podnoszenie czy przenoszenie krzesła z miejsca na miejsce nie sprawi żadnego problemu.

W przypadku krzeseł technorattanowych wierzch tworzy plecionka syntetyczna. Technorattan jest materiałem o nieporowatej strukturze: oznacza to, że nie będzie on chłonął wilgoci, brudu, a czyszczenie tej struktury nie sprawi nam żadnego problemu. Technorattan jest wysoce odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowania słonecznego. Warto dodać, że nawet po wielu latach użytkowania nie traci on swojego pięknego koloru.

Krzesła na balkon z rattanu

Alternatywą dla nowoczesnego technorattanu jest klasyczny rotang. Pnącza rattanowe pozyskiwane są z upraw o zrównoważonym rozwoju, przez co nie jest degradowane środowisko naturalne. Krzesła na balkon rattanowe wprowadzą harmonię, będą doskonale komponować się z pledami czy poduszkami i zapewnią nam wysoki poziom komfortu. Krzesła rattanowe warto uzupełnić o stolik kawowy, również wykonany z tego tworzywa.