Wysokiej jakości garnki i patelnie w naszych kuchniach

Czy wiesz jak poprawić jakość przygotowywanych w domu potraw? Wszystko zależy od dwóch czynników: jakości produktów oraz garnków, których używamy na co dzień. Korzystając z nowoczesnych garnków będziesz w stanie zachować maksymalną ilość składników odżywczych, które znajdują się w warzywach czy owocach. Zachowasz także wyjątkowy smak mięs, ryb.

Jak konstruowane są nowoczesne garnki?

Nowoczesne garnki kuchenne to połączenie wysokiej jakości materiałów oraz ciekawego designu. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się garnki wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się i nie jest podatna na działanie korozji. W dnie takich garnków stosowane są specjalistyczne dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz, co prowadzi do szybszego przygotowywania dań. Garnki uzupełnia się o trwałe i stabilne uchwyty, wewnętrzne miarki, lejki, cedzaki.

Patelnie, które pozwolą zachować smak potraw

Smażone potrawy mają wyjątkowy smak ceniony przez wielu z nas. Nowoczesne patelnie Gerlach pozwolą na smażenie ulubionych dań zachowując wspaniały aromat, a jednocześnie pozwalając na zmniejszenie kaloryczności. Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnym powłokom ceramicznym! Powłoka sprawia, że możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, a dodatkowo zmniejsza ona ryzyko przywierania potraw do dna patelni. Patelnie posiadają wygodne, profilowane rączki wykonane z tworzyw antypoślizgowych.

Noże, które okażą się niezbędne!

Elementem, które nie może zabraknąć w naszych kuchniach, są noże. Nowoczesne noże projektowane są w taki sposób, aby być ozdobą i aby funkcjonalne spełniać swoją rolę. Noże oferowane przez topowych producentów odznaczają się doskonałym wyważeniem i trwałością ostrzy, które nie kruszą się ani nie ulegają korozji.